คำอธิบาย
คุณสมบัติ AIO HP 24-cr2009d (BU6A2PA#AKL)
| แบรนด์ / โมเดล | |
|---|---|
| Brand | HP |
| Model | 24-cr2009d (BU6A2PA#AKL) |
| ข้อมูลจำเพาะ | |
| Processor | Intel Core Ultra 5 225U with Intel AI Boost (1.5GHz, up to 4.8GHz, 12MB Intel Smart Cache) |
| Chipset | Intel SoC Platform |
| CPU Series | Core Ultra 5 |
| AI Engine | Intel AI Boost |
| Graphics | Intel Graphics (Integrated Graphics) |
| Display Screen | 23.8″ 1920×1080 (FHD), IPS, three-sided micro-edge, anti-glare, 250 nits, 99% sRGB |
| Main Memory | 16GB (2x 8GB) DDR5-5600 SODIMM |
| Memory Slot | 2x Slots |
| Max Memory | N/A |
| Storage | 512GB PCIe NVMe M.2 SSD |
| Storage Slot | 1x M.2 (for SSD) |
| Optical Disk Drive | None |
| Web Camera | HP True Vision 1080p FHD IR tilt privacy camera with temporal noise reduction and integrated dual array digital microphones |
| Sound Technology | HD Audio |
| Speaker | Dual 2 W speakers |
| OS | Windows 11 Home + Microsoft Office Home 2024 + Microsoft 365 Basic |
| การเชื่อมต่อ | |
| Ports | 1x USB Type-C® 5Gbps signaling rate 2x USB Type-A 5Gbps signaling rate 2x USB 2.0 Type-A 1x HDMI-out 1.4 |
| Audio Jack | 1x headphone/microphone combo |
| Wireless | Wireless 802.11ax |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Network | 10/100/1000 LAN |
| กำลังไฟ | |
| Power Adapter | 90 W Smart AC power adapter |
| Battery | None |
| ข้อมูลทั่วไป | |
| Dimension (cm) | (W x L x H) : 54.05 x 18.62 x 40.90 cm |
| Net Weight (kg) | 5.27 kg |
| Package Dimension (cm) | (W x L x H) : 18.00 x 63.00 x 46.00 cm |
| Gross Weight (kg) | 9.30 kg |
| Volume (cm³) | 52,164.00 cm³ |
| Material | N/A |
| Keyboard Type | ENG/TH Keyboard |
| Backlit | None |
| Touchpad | None |
| Finger Print | None |
| การรับประกัน | |
| warranty | 3-3-3 |








